DLACZEGO TO ROBIMY?

To proste: w świecie bez alternatyw alternatywą jest NORIVA.

Nasza misja - chcemy przekonać Cię do spożywania większej ilości ryb i owoców morza, Często powtarzamy „Ryby są dobre”, i możesz mówić, że przecież nie możemy twierdzić nic innego. To jasne. Ale faktem jest, że spożywanie ryb korzystnie wpływa na nasz organizm. Jesteśmy również pewni, że ryby z Norivy są dobrem. Pytasz „czemu?” – oto odpowiedź:

  • Kwasy tłuszczowe Omega-3 wspomagają rozwój i funkcjonowanie Twojego mózgu – a przecież mózg Ci się przydaje – punkt dla nas.
  • Omega-3 pochodzenia morskiego pomaga zapobiegać chorobom układu krążenia… a tych na pewno trzeba unikać.
  • Noriva zawiera bardzo, bardzo, baaaaaaardzo długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które są niezbędne dla naszego zdrowia i prawidłowego funkcjonowania naszych komórek (spytaj swojego lekarza, jeżeli nie wierzysz).

Na każdym etapie dostawy surowców, starannie wybieramy dostawców ryb, które Wam podamy – dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Wam najlepszego z najlepszych ryb.

Wierzymy, że można myśleć inaczej i dzięki takiej postawie od lat tworzymy zdrowe produkty, bez konserwantów, smaczne dla konsumenta. Stawiamy na funkcjonalność i nowoczesność.Nasze produkty kierujemy dla rodzin, które żyją aktywnie i których filozofią jest zdrowe życie i zdrowe żywienie. Noriva gwarantuje najwyższą jakość produktów, które jednocześnie nie wymagają długiego czasu przygotowania"

Kwas OMEGA-3 – jest niezwykle istotny dla prawidłowego funkcjonowania naszego układu krążenia, nerwowego oraz mózgu. Omega-3 jest jak paliwo dla naszego organizmu….nigdy nie jest do za mało. Ryby zawierają wiele ważnych witamin takich jak B12, E i D, oraz dużo i mikroelementów, w tym selenu ii jodu, tak istotnych dla ludzi w każdym wieku.

Kim Jesteśmy?

Neptun jako właściciel marki Noriva to zakład przetwórstwa rybnego, który przetwarza specjały rybne na najwyższym poziomie. Promujemy spożycie ryb które jest atutem zdrowego stylu życia. Wierzymy w to, że jeśli mamy odżywiać się zdrowo, to towary które oferujemy, staną się dla naszych klientów produktem, po który będą sięgali chętniej i częściej. Szczególnie w ostatnim czasie, kiedy troska o nasze zdrowie jest niezwykle ważne.
NORIVA
ul. Nowa 28P, 44-352 Czyżowice
tel. 32 451 31 58
e-mail: biuro@noriva.pl
Facebook