KIM JESTEŚMY

Jedzmy ryby na zdrowie!

Neptun jako właściciel marki Noriva to zakład przetwórstwa rybnego, który przetwarza specjały rybne na najwyższym poziomie. Promujemy spożycie ryb które jest atutem zdrowego stylu życia. Wierzymy w to, że jeśli mamy odżywiać się zdrowo, to towary które oferujemy, staną się dla naszych klientów produktem, po który będą sięgali chętniej i częściej. Szczególnie w ostatnim czasie, kiedy troska o nasze zdrowie jest niezwykle ważne.

Koncentrujemy się na rozwoju nowych pomysłów na ryby i kreatywnym wdrażaniu współczesnych produktów wysokiej jakości. Kluczem do sukcesu firmy i zadowolenia naszych klientów jest zasada, którą kierujemy się od początku istnienia firmy - "jakość, a nie ilość". Liczą się dla nas przede wszystkim wysokiej jakości, nieszkodliwe dla środowiska surowce, które przetwarzamy nowoczesnymi metodami.

Troski i życzenia naszych klientów są dla nas równie ważne, jak jakość naszych rybnych specjałów. Z tego powodu oferujemy produkty najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wszystko co robimy służy temu, aby ich wspierać.

Dlaczego to robimy?

Wierzymy, że można myśleć inaczej i dzięki takiej postawie od lat tworzymy zdrowe produkty, bez konserwantów, smaczne dla konsumenta. Stawiamy na funkcjonalność i nowoczesność. Nasze produkty kierujemy dla rodzin, które żyją aktywnie i których filozofią jest zdrowe życie i zdrowe żywienie. Noriva gwarantuje najwyższą jakość produktów, które jednocześnie nie wymagają długiego czasu przygotowania"
NORIVA
ul. Nowa 28P, 44-352 Czyżowice
tel. 32 451 31 58
e-mail: biuro@noriva.pl
Facebook